KURSY DLA FIRM / SZKOLENIA BIZNESOWE

Dojeżdżamy w dowolne wskazane miejsce i dopasowujemy grafik do rytmu pracy w Waszej firmie. Przygotowujemy indywidualne programy nauczania na podstawie wskazanego przez Ciebie zakresu, a także wszelkich dostarczonych materiałów (np. ofert, opisów produktów lub założeń projektu). Kursy językowe dla firm w Numer1 to:

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

0
Autoprezentacja

Pomagamy pokonać barierę i swobodniej nawiązywać kontakty w obcym języku, ćwicząc słuch i mowę oraz umiejętność poprawnego pisania krótszych i dłuższych form.

1
Sprzedaż

Znajomość języka to nie wszystko – w biznesie trzeba również wiedzieć, jak dobierać słowa. Poznaj techniki komunikacyjne, z którymi pewniej wkroczysz na światowe rynki.

2
Negocjacje

Boisz się, że zabraknie Ci języka w gębie? Uzupełnij słownictwo, popraw wymowę i przygotuj się do najważniejszych rozmów z naszymi specjalistami.

3
Szkolenia produktowe

Czyli wszystko to, co muszą wiedzieć Twoi pracownicy, by łatwiej było im mówić i pisać o firmowych produktach i prezentować je potencjalnym klientom. W Numer1 przygotowujemy autorskie materiały dopasowane do specyfiki pracy i branży Waszej firmy.

4
Komunikacja

Rozmowy telefoniczne, e-maile między kolegami oraz przełożonymi. Co mówić przez telefon, jak przełamać strach przed takimi rozmowami. Jak poprawnie konstruować treść maila aby była jasna i zrozumiała.

Skontaktuj się z nami!

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas.