Angielski dla dzieci

Angielski dla przedszkolaków (2-6)

Nauczanie języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 6 lat to łączenie nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Po ukończeniu dzieci otrzymują dyplomy.

Szkoła podstawowa (klasy 1-4)

Uczniów klas 1-4 zapraszamy do fascynującego świata języka angielskiego. Dzięki naszym lekcjom staną się oni obywatelami świata, a dzięki różnorodnym materiałom przygotowanym przez Numer1 odwiedzą jego różne zakątki oraz nauczą się komunikatów, które pozwolą im być samodzielnymi chociażby podczas kolejnych zagranicznych wakacji . Język stanie się niezwykle pomocnym narzędziem, z pomocą którego nasi młodzi kursanci będą chętni poznawać nowych ludzi i nie będą się bali sami kupić lodów na wakacjach.

Kurs opracowany przez językowych specjalistów jest nie tylko bogaty merytorycznie, ale również urozmaicony dzięki autorskim materiałom dydaktycznym. Opiera się on o metodę bezpośrednią – czyli język angielski jest narzędziem komunikacji na zajęciach, a nie nudnym przedmiotem do nauki.

Po ukończeniu dzieci otrzymują dyplomy.

Szkoła podstawowa (klasy 5-8)

Starszych uczniów zapraszamy na niestandardowe, niezwykle inspirujące zajęcia językowe. Stawiamy na praktyczną naukę – wraz z angażującymi tematami oraz autentycznymi materiałami, które nie tylko rozwiną już nabyte umiejętności językowe, ale przede wszystkim popracują nad wyrażaniem kształtowaniem i wyrażaniem własnych opinii w obcym języku.

Nasze kursy są nowoczesne i innowacyjne. Angażują do aktywnego i częstego używania języka. Dzięki filmom  
i ćwiczeniom będą mówić pewniej i swobodniej, jednocześnie ucząc się nowego słownictwa oraz kolejnych, bardziej zaawansowanych form gramatycznych.

Kurs opracowany przez językowych specjalistów jest nie tylko bogaty merytorycznie, ale również urozmaicony dzięki autorskim materiałom dydaktycznym. Po ukończeniu dzieci otrzymują dyplomy.

Skontaktuj się z nami!

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas.