Angielski indywidualny

Indywidualny program dopasowany do Twoich potrzeb prywatnych i zawodowych. Spotykajmy się tam, gdzie będzie Ci najwygodniej! W naszej szkole językowej będziesz uczyć się z doświadczonymi, certyfikowanymi specjalistami, którzy pomogą Ci rozpocząć od podstaw, nadrobić zaległości lub pokonać barierę.

Stawiamy na praktyczną naukę, przygotowujemy do rozmów o pracę lub zagranicznych projektów, a także dla potrzeb prywatnych. Dopasowujemy grafik zajęć do Twojej dyspozycji.

Zajęcia sąsiedzkie/ w parach

Masz sąsiadów, lub koleżankę czy znajomego którzy chcieliby rozpocząć wspólną naukę? Zorganizujemy dla was lekcje – razem na pewno łatwiej będzie doskonalić język.

Zajęcia online

W naszej ofercie są także zajęcia online. Angielski przez Internet to nowoczesna alternatywa dla osób nie mających czasu na uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w standardowym, stacjonarnym trybie.  Lekcje języka angielskiego przez Skype/Hangout czy inny komunikator to przede wszystkim komfort i elastyczność. Każdy element zajęć, kwestie techniczne i formalne zostały pomyślane tak, by nauka była optymalnie wygodna, przyjemna i efektywna.

Skontaktuj się z nami!

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas.