Młodzież / matura

Do najważniejszego egzaminu w życiu przygotowujemy bezstresowo, w kameralnych grupach. Łączymy materiały z różnych źródeł i poświęcamy dużo czasu na elementy, które sprawiają naszym uczniom najwięcej problemów.

Na naszych zajęciach nie tylko rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne na różnych poziomach i doskonalimy umiejętności pisania dłuższych form, ale także przygotowujemy maturzystów do egzaminu ustnego, na każdym kroku zachęcając do używania języka w praktyce.

Kurs maturalny w Numer1 to:

Pociągniemy Cię za język!

Rozpoczynasz naukę języka od nowa? Chcesz odświeżyć swój angielski? A może podrasować CV i w końcu znaleźć lepszą pracę? Czy też poduczyć się do egzaminu na certyfikat?

W Numer1 przygotowaliśmy kursy dla każdego, a nasze nowoczesne, efektywne i przyjemne metody nauczania sprawią, że nigdy nie zapomnisz „języka w gębie!

Jak uczymy w Numer1?

W naszej szkole językowej będziesz uczyć się z doświadczonymi lektorami, którzy pomogą Ci rozpocząć od podstaw, nadrobić zaległości lub pokonać barierę językową. Na naszych kursach:

Zajęcia indywidualne

Indywidualny program dopasowany do Twoich potrzeb prywatnych i zawodowych.

Zajęcia grupowe

Kursy na różnych poziomach zaawansowania – od A1 do C1. Lekcje 60 lub 90 min. do 2 razy w tygodniu, w kameralnych grupach.

Skontaktuj się z nami!

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas.